Wpis ocen zaliczeniowych z wykładu z przedmiotu Poradnia prawna na IV roku SSP

dr hab. Joanna Kuźmicka-Sulikowska prof. UWr - 19 Kwiecień, 2024 - 12:00

Szanowni Państwo,
uprzejmie informuję, że właśnie wpisałam do systemu USOS oceny zaliczeniowe z wykładu z przedmiotu Poradnia prawna -sekcje (23-PR-SM-S8-PPS) prowadzonego na IV roku jednolitych magisterskich Stacjonarnych Studiów Prawa, wystawione przeze mnie na podstawie prac zaliczeniowych, które pisali Państwo w dniu 16 kwietnia 2024 r. Uprzejmie proszę, by wszystkie osoby, które pisały wówczas prace zaliczeniowe, sprawdziły w USOS, czy pojawiła im się ocena zaliczeniowa tego wykładu. Ewentualny brak oceny proszę niezwłocznie zgłaszać drogą mailową do wtorku 23 kwietnia 2024 r. do godz. 10.00 albo osobiście podczas konsultacji we wtorek 23 kwietnia 2024 r. w godz. 9.45-11.45 w gab. 104 w bud. A. Podczas tych stacjonarnych konsultacji we wtorek 23 kwietnia 2024 r. w godz. 9.45-11.45 w gab. 104 w bud. A osoby zainteresowane mogą obejrzeć swoją pracę zaliczeniową i sposób jej ocenienia (po uprzednim potwierdzeniu swojej tożsamości poprzez okazanie legitymacji studenckiej studenta naszego Wydziału).
Joanna Kuźmicka-Sulikowska